| 제품현황 | 재고 |
|---|---|
| 핵심의 물질 | 스테인레스 스틸 |
| 스위치 수명 | 2 천만 이상의 운영 |
| 배전반 조립 | 예 |
| 파손 방지 | IK07 |
| 재료 | SUS304 스테인레스 스틸 (패널 보드) |
|---|---|
| 특징 | 방수, 방진, 방폭 |
| 치수 | 18.4*10.4*2CM |
| 색상 | 은 |
| 무게 | 개당 350g |
| 패널 실장 | 예 |
|---|---|
| 핵심의 물질 | 스테인레스 스틸 |
| 공들여 나열한 것 | 맞춤형 |
| 제품상태 | 재고 |
| 작동 온도 | -40C 내지 +65C |
| 소재 | SUS304 스테인레스 스틸 (패널 보드) |
|---|---|
| 특징 | 방수, 방진, 방폭 |
| 색상 | 은 |
| 무게 | 개당 700g |
| 작동 온도 | -40C~+65C |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3060g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| 재료 | SUS304 스테인레스 스틸 |
|---|---|
| 특징 | 방수, 방진, 폭력 저항 및 방폭 |
| 색상 | 은 |
| 키스위치 수명 | 2백만 개 이상의 작업 |
| 무게 | 3500g |